| Toepassing | Productie van buizen en platen |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Afmeting | 10 m*2 m*2 m |
| Spanning | 380 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Verpakkingen | 3 lagen PE-coating |
|---|---|
| HS-code | 8477209000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Levertijd | 60 dagen |
| Spuitpistoolmethode | Elektrostatisch hoogspanningsspuitpistool |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Middenfrequent verwarmingssysteem |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Type | Coatingproductielijn |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Coatingstructuur | FBE-laag, lijmlaag, PE-laag |
|---|---|
| meerdere coatingprocessen | FBE, 2LPE, 2LPP, 3LPE |
| Productiecapaciteit | ≥ 250 m²/u |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Type coating | PE-extrusiecoating |
|---|---|
| Dikte van de coating | 1.84mm |
| Reinigingsmethode voor buizen | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Type coating | PE-extrusiecoating |
|---|---|
| Dikte van de coating | 1.84mm |
| Reinigingsmethode voor buizen | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Op maat | Op maat |
| Structuur | horizontaal |