| Model-NR. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Specificatie | 110 tot en met 2200 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Capaciteit | 250-1350 kg/u |
|---|---|
| Geïnstalleerde stroom | 160 kW-650 kW |
| Lengte | 25-45 mm |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 136g |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Pijpbereik | 20-160 mm |
| Ritme | Stroomproductielijn |
| Sollicitatie | PVC-, PE-, PP- en HDPE-buizen |
| Materiaal | PE, PP, PVC en meer |
|---|---|
| Specificatie | 2 mm tot 5 mm |
| Kleur | Zwart, wit, blauw, geel en meer |
| Producteneigenschap | Zuurvast |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Garantieperiode | 12 maanden |
|---|---|
| Coating | Sproeiwijding |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Inner Pipe materiaal | Staal |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Transportpakket | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Sollicitatie | Water- en gasdrukleidingen |
| Automatisering | Automatisch |
| Koelmethode | Waterkoeltank |
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Materiaal | PE, PP, PVC en meer |
|---|---|
| Specificatie | 2 mm tot 10 mm |
| Kleur | Elk |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |