| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Pijpbereik | 20-160 mm |
| Ritme | Stroomproductielijn |
| Sollicitatie | PVC-, PE-, PP- en HDPE-buizen |
| Materiaal | PE, PP, PVC en meer |
|---|---|
| Specificatie | 2 mm tot 5 mm |
| Kleur | Zwart, wit, blauw, geel en meer |
| Producteneigenschap | Zuurvast |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Garantieperiode | 12 maanden |
|---|---|
| Coating | Sproeiwijding |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Inner Pipe materiaal | Staal |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |