| gebruik | Industriële vloeistoftransport |
|---|---|
| Specificatie | 1200,00 cm * 1000,00 cm * 1000,00 cm |
| Bruto gewicht van het pakket | 1000.000kg |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Pijpbereik | 960-1680 mm |
|---|---|
| Kleur jaspijp | Zwart of geel |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal | PE/PUR |
| Schuimend materiaal | Polyurethaan |
| Waaier van Toepassing | Productiepijplijn |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Transportpakket | STANDAARD PAKKET |
| Type | pijp |
| Garantie | 12 maanden |
| HS-code | 84119000 |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Buismateriaal | PE, HDPE |
| Toepasselijke diameter van de buis | 110 tot en met 560 |
| De Machine van het pijpopkrikken | Geïntegreerd en verstelbaar |
|---|---|
| Specificatie | ISO9001: 2008 |
| Kalibratiemethode | Vacuümkaliberbepaling |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Diameter van de staaf | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Extrudermodel | Extruder met enkele schroef |
| Frequentie -omzetter | ABB |
| Productiecapaciteit | 20kg/h |
| HS-code | 8477209000 |
| Verpakking Details | STARDARD PAKKET |
|---|---|
| Levertijd | 15 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Transmission Type | Flexibel |
|---|---|
| Automatische productielijn | Vergadering |
| Computersysteem | Volledig automatisch. |
| Specificatie | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 vermelde voorschriften zijn van toepassing op: |
| Aangepast | Aangepast |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Sheet extrusion lines sizes | 65mm, 90mm, or 120mm extruder |
| Compurization | Computeriazed |
| Materials | HIPS, PP, and PET |
| Shaft winder | Two |