| Grondstof | HDPE |
|---|---|
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Type | De Machine van het polyurethaanschuim |
| Pijpstructuur | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |
| Capaciteit | 1400 kg |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| After-sales service | 1 jaar |
| Aangepast | Aangepast |
| Naam | Polyurethaanschuimende Pert-isolatiepijpproductlijn |
| Gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Dia.Range | 20350mm |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg |
| Automatisering | Automatisch |
| Toepassing | gebruikt voor industriële leidingsystemen |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Stroom | 380V/50Hz |
|---|---|
| kleur | Aangepast |
| Materiaal | Rubberschuim |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
| Productiecapaciteit | 500-1000 kg/h |
| Toepassing | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |
|---|---|
| Solliciteer | Perflexieve isolatiebuizen en perf rigide isolatiebuizen |
| Kracht | 260 kg |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Inner Pipe Material | Steel/HDPE/PEX |
|---|---|
| Transport Package | Packing Film, Wooden Case |
| Voltage | 220V/380V |
| Coating Thickness | 50-100mm |
| Outer Jacket Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
|---|---|
| Total Length | About 110m |
| Compressed Air | 6 M3/min >0.5MPa |
| Coating Thickness | 50-100mm |
| Operating System | Touch Screen |