| type | Bladextruder |
|---|---|
| producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Schoon niveau | ≥ 2.5 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Olie-, aardgas- en watervoorzieningspijpleidingen |
| Verwarmingsmethode | Middenfrequent verwarmingssysteem |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Kunststof verwerkt | PE |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Spraymethode 1 | elektrostatische spray |
| Bespuitingsmethode 2 | Simultane binnen- en buitenwandbewerking |
| Specificatie | 300-4200 mm |
| Het Tarief van de poederterugwinning | ≥98% |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Gewoonlijk | Handen lassen |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Product Type | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Vergaderingsstructuur | Afzonderlijke Typeextruder |
| Specificatie | ISO9001: 2008 |
| Dikte van het product | 1.53mm |
| Formulier vrijgeven | buizen en platen |
|---|---|
| Voordeel | Automatische continue productielijn |
| Prestatie | zacht, bestand tegen buigen, kou, hitte, waterdicht, |
| Kan gebruikt worden voor | Airconditionerleiding enz. |
| Verpakking Details | Standaardpakket |