| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Deel 3 | Drielagen vezelversterkte warmteverkrimpende mouw |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Op maat | Op maat |
| Structuur | horizontaal |
| Totaal vermogen | 400 kW |
|---|---|
| extrusiesnelheid | 05.-5 |
| Capaciteit kg/u | 600 240 |
| Afmeting (m) | 32*16*6.0 |
| Verpakking Details | Door orde |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |