| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Temperatuur | 0-30℃ |
| Koelwater | ≤ 15°C,0,15-0,2MPa,0,5m3/min |
| Workshopgebied | Lange 120 meter, breedte niet minder dan 24 meter |
| Specificatie van het transmissiesysteem | Lange 3 m breedte 0,85 m |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Diameter | 2500 mm |
|---|---|
| Treksterkte | 10 Mpa |
| Werktemperatuur | -55°C aan 125°C |
| Vorm van het dwarsdoorsnede | cirkel |
| Zelfklevende Dikte | 0.82.0mm |
| HS-code | 8477209000 |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Schuimdichtheid | 30100mm |
| Productiecapaciteit | 50 stuks per jaar |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Specificatie | 2,5 mm tot 4 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 5 ton/dag |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Hs-code | 39169090 |
| Betalingscondities | Western Union, T/T, D/P |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |