| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Automatisering | Automatisch |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
|---|---|
| HS Code | 8477209000 |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Frequentiebereik | tussenfrequentie |
|---|---|
| Controle | Automatisch |
| Elektrische stroom | omvormer |
| Stroom | Elektrisch |
| Hs-code | 8515219000 |
| Frequentiebereik | tussenfrequentie |
|---|---|
| Controle | Automatisch |
| Elektrische stroom | omvormer |
| Stroom | Elektrisch |
| Hs-code | 8515219000 |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| controlesysteem | Siemens |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Ontvlambaarheid | Zelfverbranding |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Toepassingsgebied | Anti-corrosieve pleistering van buizen |
| Wateropname | 0,1% |
| Verlenging bij breuk | 200% |
| Productlengte | aangepast |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100-1000kg/u |
| Toepassing | Productie van platen/karton voor coating |
| Materiaal | PE PP |
| Koelmethode | Waterkoeling Of Luchtkoeling |
| Toepassing | Verbinding van metalen versterkte spiraalgolfbuizen |
|---|---|
| materiaal | Plastic |
| Materiaal van elektrofusieband | PE en metaalnet |
| Breedte van het blad | 200mm2000mm |
| Dikte van de plaat | 0.1mm30mm |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |