| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
|---|---|
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
| Productsoort | PE Raad |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Grootte | Op maat |
| Transport Package | Standard Package |
| Basismateriaal | PE |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kenmerken | hoog rendement, energie - besparing |
|---|---|
| Motorvermogen | 55 kW |
| Type | Pijp / plaat |
| Gebruikt Materiaal | NBR&PVC A/C |
| Oorsprong | China |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |