| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
|---|---|
| Productsoort | PE Raad |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Producttype | PVC/PE/PP/ABS/PP/PS plaat |
|---|---|
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
|---|---|
| Verpakken | houten gevallen en pallets |
| Pijpwaaier | 110-2000 mm |
| Trekkers | Vier tot twaalf-kaak trekker |
| Scherp apparaat | PLANETARISCHE SNIJDER |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 110 N/cm |
|---|---|
| Tensile sterkte | mpa 30 |
| Hoogtepunten | Pre-isolatiebuisverbindingen |
| Verpakking Details | 6000 stuks per dag |
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Verwerkt kunststof | PE/PP |
|---|---|
| Voedingsstand | Eén voer |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| HS-code | 39209990 |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Certificering | CE, ISO, RoHS, REACH |