| Extruder | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Pijplengte | 6m-55mm |
| Blasstandaard | SA2.5 |
| Motor | wisselstroom of gelijkstroom |
| Inverter | ABB, Danfos, Eurotherm |
| Extruder | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Pijplengte | 6m-55mm |
| Ellebogenhoek | 15-90 graden |
| Motor | wisselstroom of gelijkstroom |
| Inverter | ABB, Danfos, Eurotherm |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Gebruik | Airconditioning Cooper Protector, Planken, Handgrepen, |
| Structuur | Horizontaal |
| Pijpen | Binnendiameter 12-108 mm, wanddikte 6-30 mm |
| Vellen | Breedte 0-2000 mm, dikte 6-50 mm |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
|---|---|
| Sollicitatie | Stadsverwarming, gastransport, watervoorziening |
| PLC | Siemens |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Oorsprong | Qingdao, China |
| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| HS-code | 39209990 |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| Specificatie | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Kunststof verwerkt | PE |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |