| Specificatie | PE-770 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 80 |
| Pijpdiameter (mm) | 900 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 720 kg/uur |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-880 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 110 |
| Pijpdiameter (mm) | 960mm |
| Capaciteit (kg/u) | 800 |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| voor Pipe Range | 200-2600 mm |
|---|---|
| Densiteit van grondstoffen | Boven 0,935 |
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisering |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Sollicitatie | Gemeentelijke watervoorziening, afvoerswater |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Sollicitatie | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Filmdikte | 0.13.0mm |
|---|---|
| breedte | tot 8000 mm |
| Functie | Hoge sterkte en taaiheid |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materialen voor buizen | Staal |
| Materiaal | PE/PUR |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| Schuimend materiaal | Polyurethaan |
| Gebruik | Het maken van 3lpe coating pipe |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | Hoogtemperatuurleidingen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Dikte van de coating | 3.5 mm |
| Diameter | 57 tot en met 325 mm |