| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Pijpdiameter | 110-2200 mm |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Materialen voor pijpleiding | HDPE |
| Totaal vermogen | 200 kW |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Producttype | Plastic buis |
| Gebruiken voor | Centrale verwarming, koelolie en gastransmissie |
| Snijmethode | Chipless snijden |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| After-sales Service | After-sales Service |
|---|---|
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Raw Material | PE |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Delivery Time | 60 Days |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Verpakken | film |
|---|---|
| Plaats | Inrichting |
| Kalibratiemethode | Vacuümkaliberbepaling |
| Pijpdiameterbereik | φ20-φ1200 mm |
| Gebruik | Pipeline voor water/gas/olievoorziening |
| Specificatie | PE-960 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 150 |
| Pijpdiameter (mm) | 960 |
| Capaciteit (kg/u) | 800kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Pijpdiameterbereik | 50mm200mm |
| Snijmethode | Planetarisch Knipsel |
| Algemene dimensie | 25m*5m*3m |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Delivery Time | 60DAYS |