| After-sales service | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Voedingsmodus | Automatische vaccinvoeding |
| Schroef | Enkele schroef |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Vormtyp | Spiraalvorm |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Toepassing | Productie waterleidinggasleiding drukleiding |
| Specificatie van de buisdiameter | 20 tot 200 mm |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | From 12mm-2000mm |
| Grondstoffen | PE |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Snijmethode | Planetarisch Knipsel |
| Grondstoffen | PE80, PE100 |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Toepassing | Productie waterleidinggasleiding drukleiding |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Controlesysteem | Siemens |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Uitputten | Uitputten |
| Aangepast | Aangepast |
| Productmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitputten | Uitputten |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Pijplengte | 1-3 m |
| Bedrijfsmodus | Automatisch/handmatig |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |