| Materiaal | PE, PP, PVC en meer |
|---|---|
| Specificatie | 2 mm tot 5 mm |
| Kleur | Zwart, wit, blauw, geel en meer |
| Producteneigenschap | Zuurvast |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Specificatie | 2,5 mm tot 4 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 5 ton/dag |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Hs-code | 39169090 |
| Betalingscondities | Western Union, T/T, D/P |
| Specificatie | 2,5 mm tot 4 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 5 ton/dag |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Hs-code | 39169090 |
| Betalingscondities | Western Union,T/T,D/P |
| Kleur | Door orde |
|---|---|
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
| Type van de laskern | kunststof |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Kleur | Door orde |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
|---|---|
| HS Code | 8477209000 |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Lange | 400-500 mm |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Toepassing | handbediende lasser |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |