| Materiaal | PU & PE |
|---|---|
| Pu-dikte | 30 - 100 mm |
| PE Dikte | 4 - 10 mm |
| Specificatie | 500 - 1520 mm |
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Grondstof | HDPE |
|---|---|
| Pijpstructuur | Drager stalen buis-polyurethaanschuim-HDPE-wikkeling |
| Roestverwijderingskwaliteit | ≥2,5 cijfer |
| Schuimmachine | Hogedrukschuimmachine |
| Verpakking Details | Woddendoos |
| Grondstof | HDPE |
|---|---|
| Pijpstructuur | Drager stalen buis-polyurethaanschuim-HDPE-wikkeling |
| Roestverwijderingskwaliteit | ≥2,5 cijfer |
| Schuimmachine | Hogedrukschuimmachine |
| Verpakking Details | Woddendoos |
| Grondstof | HDPE |
|---|---|
| Pijpstructuur | Drager stalen buis-polyurethaanschuim-HDPE-wikkeling |
| Roestverwijderingskwaliteit | ≥2,5 cijfer |
| Schuimmachine | Hogedrukschuimmachine |
| Verpakking Details | Woddendoos |
| Middelmatige druk | ≤ 2,5 MPa |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Polyurethaanschuim |
| Schuimdichtheid | 30100mm |
| De Machine van het pijpopkrikken | Geïntegreerd en verstelbaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
|---|---|
| Productnaam | Machine voor het maken van voorgeïsoleerde stalen buizen van polyurethaan-spuwfoom |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisering | Automatisch |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Controlesysteem | PLC automatische besturing |
|---|---|
| Sollicitatie | Schuimisolatie spuiten op stalen buizen |
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Buismateriaal | Roestvrij staal |
| Spary-materiaal | Polyurethaan |
| Structuur | Stalen buis, PU-schuim en HDPE-mantelmantel |
|---|---|
| Productie | Kan 24 uur continu worden geproduceerd. |
| Capaciteit | ≤250m2/u |
| Functies | Continue productie, gelijktijdig gieten. |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Type | De Machine van het polyurethaanschuim |
|---|---|
| Schuimmachine | Hogedrukschuimmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | een jaar |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Schuimmachine | Hogedrukschuimmachine |
|---|---|
| Type | De Machine van het polyurethaanschuim |
| Buismateriaal | Roestvrij staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |