| Toepassing | Hole wand spiraalbuisverbinding |
|---|---|
| Type verbinding | Elektro fusielassen |
| Pijpwaaier | 200-2600 mm |
| Treksterkte/Mpa | >19 |
| Verlenging bij breuk/% | -35° C> 100 |
| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| De dikte van het product | 0.2-3 mm |
| Garantie | 24 maanden |
| Op maat | Op maat |
| Productbreedte | 800-3000mm |
| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Type verbinding | Elektro fusielassen |
| Garantie | 24 maanden |
| Op maat | Op maat |
| Dikte | Op maat |
| Toepassing | Hole wand spiraalbuisverbinding |
|---|---|
| Type verbinding | Elektro fusielassen |
| MFR/ (190°,5kg) g/10min | 0.4 〜1 |
| Vicat-verzachtingspunt/I | > 110 |
| Verlenging bij breuk/% | -35° C> 100 |
| Plastic Modeling Type | Extruderen |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Waterbestendigheid | Hoog |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Specificaties | meer |
|---|---|
| Plastic Modeling Type | Extruderen |
| Vlamvertrager | - Ja, dat klopt. |
| Treksterkte | 10MPa |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Ontvlambaarheid | Zelfverbranding |
|---|---|
| Plastic Modeling Type | Extruderen |
| Treksterkte | 220mpa |
| Specificaties | meer |
| Hoge krimptemperatuur | 255°C |
| Ontvlambaarheid | Zelfverbranding |
|---|---|
| Plastic Modeling Type | Extruderen |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | meer |
| RoHSnaleving | - Ja, dat klopt. |
| Banddikte | 2.03.5mm |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | Polyolefine |
| Ontvlambaarheid | Zelfverbranding |
| Plastic Modeling Type | Extruderen |
| Specificaties | meer |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Anti-corrosieve pleistering van buizen |
| Banddikte | 2.02.5mm |
| Lange | 100-50000 mm |
| RoHSnaleving | - Ja, dat klopt. |