| Afmetingen productielijn | 20 x 15 meter |
|---|---|
| Waterverbruik | 30 m³ |
| Stroomverbruik | 450 kW |
| Gasverbruik | 6 m³/min |
| Werktemperatuur | ≥5°C (binnen) |
| Diameter | 426 mm, 630 mm, 720 mm, 820 mm |
|---|---|
| Buigradius | 4D-6D |
| Buighoek | 15°-90° |
| Wanddikte | 8 mm-12 mm |
| FBE-laag | ≥170 μm |
|---|---|
| Kleeflaag | 170-250 µm |
| PE-laag | 2,5-3,7 mm |