| Pijpdiameter | 110-2200 mm of op maat |
| Grondstoffen | HDPE |
| Gebruik voor | Centrale verwarming, koeling Olie en gastransmissie |
| Toepassing | voor de productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Kalibratiemethode | Vacuümkalibratie en waterbespuiting |
| Controlesysteem | Siemens |
Productiebeschrijving
| Stijl | PE-110/500 | PE-655/1380 | PE-960/1860 | PE-1155/2200 |
|---|---|---|---|---|
| Hoofd-extruder | SJ-75/33 | SJ-120/33 | SJ-150/33 | SJ-150/33 |
| De diameter van de buis | Φ110-600 mm | Φ655-1380 mm | Φ960-1860 mm | Φ1155-2200 mm |
| Capaciteit | 250-350 kg/uur | 700-900 kg/uur | 1000-1200 kg/uur | 1350 kg/uur |
| Installeerd vermogen | 160 kW | 480 kW | 580 kW | 650 kW |
| Lange | 26 m | 36 m | 45 m | 45 m |
| Elektrische bron | 3 380V ((-10% +5%) 50Hz |
| Totaal vermogen | ~ 160 kW |
| Koelwater | ≤ 20oC,≥ 0,3Mpa, 26~30 m3/h |
| Gecomprimeerde lucht | 00,4 m3/min,> 0,5 MPa |
| Afmeting | 24*3*3m |
| Materiaal | HDPE granulaten |
De schroef is met barrière & mengkop; de loop is een nieuw model met sloot (kanaal). Beide garanderen de goede geleifering, grote output en stabiele prestaties van de extruder.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies