| Toepassing van de warmteverminderingsmantel 1 | PE holle spiraalwandpijp |
|---|---|
| Toepassing van de warmteverminderingshuls 2 | Versterkte golvende buizen van staal |
| Toepassing van warmteverminderingshuls 3 | 3lpe Pipeline Joint Closure (sluiting van de pijpleiding) |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter van de staaf | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Extrudermodel | Extruder met enkele schroef |
| Frequentie -omzetter | ABB |
| Productiecapaciteit | 20kg/h |
| HS-code | 8477209000 |
| Materiaal | HDPE & PE |
|---|---|
| Extrudertype | T-matrijs (platte matrijs) |
| Capaciteit | 150 - 500 kg/u |
| Stroom | 380V / 3 fasen / 50Hz |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Kenmerken | hoog rendement, energie - besparing |
|---|---|
| Motorvermogen | 55 kW |
| Type | Pijp / plaat |
| Gebruikt Materiaal | NBR&PVC A/C |
| Oorsprong | China |
| Type | Pijpextruder |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Sollicitatie | Bijbehorende onderdelen van stalen buizen |
|---|---|
| KARAKTER | Anti-corrosie |
| kleur | Zwart |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Maximale breedte | 1000 mm |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Breedte van de mouw | 750-800 mm |
| schil sterkte | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Wateropnamesnelheid | 0,05% (ASTM D570) |
| Treksterkte | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
|---|---|
| Productsoort | PE Raad |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |