| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Sollicitatie | Verbinding van metalen versterkte spiraalgolfbuizen |
| Materiaal van elektrofusieband | PE en metaalnet |
| Plaatdikte | 0.1mm30mm |
| Verpakking Details | plastic film en houten geval |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| type | Bladextruder |
|---|---|
| producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Toepassing van de warmteverminderingsmantel 1 | PE holle spiraalwandpijp |
|---|---|
| Toepassing van de warmteverminderingshuls 2 | Versterkte golvende buizen van staal |
| Toepassing van warmteverminderingshuls 3 | 3lpe Pipeline Joint Closure (sluiting van de pijpleiding) |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Grootte | Op maat |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |