| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Toepassing | handbediende lasser |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Lange | 400-500 mm |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur | Door orde |
|---|---|
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
| Type van de laskern | kunststof |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| After-sales service | Levensduur |
| Schroef | Enkele schroef |
| grondstof | HDPE, PE, PP, HUISDIER, PVC, EVA |
| Specificatie | SJ120/33, SJ200/33 |
| Structuur | Horizontaal |
|---|---|
| Ritme | Stroomproductielijn |
| Transmissietype | Flexibele |
| Specificatie | 65*4*3.5m, 80*4*3.5m |
| Capaciteit | 250 M3/dag |