| Certificering | CE, ISO |
|---|---|
| Op maat | Op maat |
| Structure | Horizontal |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| Breedte van het blad | 500-1500 mm |
| Materiaal | EPDM/NBR |
|---|---|
| Gebruik | Airconditioning Cooper-beschermer |
| Brutogewicht pakket | 1000.000 kg |
| Bladbreedte | 1200-1500 mm |
| Buisdikte | 5-40mm |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
|---|---|
| Schroefdiameter | 90 mm |
| Breedtebereik | 100-1000 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Transportpakket | STANDAARD PAKKET |
| Type | pijp |
| Garantie | 12 maanden |
| HS-code | 84119000 |
| Model-NR. | FBE |
|---|---|
| Type | Coatingproductielijn |
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Specificatie | 300-4200 mm |
| Formulier vrijgeven | buizen en platen |
|---|---|
| Voordeel | Automatische continue productielijn |
| Prestatie | zacht, bestand tegen buigen, kou, hitte, waterdicht, |
| Kan gebruikt worden voor | Airconditionerleiding enz. |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Gebruik | Airconditioning Cooper Protector, planken, handgrepen |
| Verwarmingsmethode | Elektrisch of aardgas |
| Voorzien | Sleutel tot sleutel diensten |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | Staal |
| Functie | Stalen pijp zandstralen |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Gebruik | Airconditioning Cooper Protector, Planken, Handgrepen, |
| Structuur | Horizontaal |
| Pijpen | Binnendiameter 12-108 mm, wanddikte 6-30 mm |
| Vellen | Breedte 0-2000 mm, dikte 6-50 mm |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Levertijd | 60DAGEN |