| Diameter van de staaf | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Extrudermodel | een enkel schroefextruder |
| Frequentieomzetter | ABB |
| productiecapaciteit | 30kg/h |
| Packaging Details | Standard Package |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Verwerkt kunststof | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Lange | 400-500 mm |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Toepassing | handbediende lasser |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur | Door orde |
|---|---|
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
| Type van de laskern | kunststof |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Breedte | 3000 mm |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |