| Type | De Machine van het polyurethaanschuim |
|---|---|
| Grondstoffen | HDPE |
| Pakketgrootte | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Schuimdichtheid | 30100mm |
| Toepassing | Warm koelwater/olie/chemische materiaalpijpleiding |
| Model-NR. | HSD 500-1600 |
|---|---|
| Type | De Machine van het polyurethaanschuim |
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Pijpstructuur | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |
| Dragerstaalpijp-polyurethaanfoom-HDP | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Laadmethode | Automatische voeding onder vacuüm |
|---|---|
| Sollicitatie | Geïsoleerde pijp |
| Pijpstructuur | Stalen buis-polyurethaan |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Coating | Poedercoating |
| Maat | Aanpasbaar |
| Productnaam | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Principle | High-Pressure Air Type |
|---|---|
| Application | Hot Chiller Water/Oil /Chemical Material Pipeline |
| Outer Jacket Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Computerized | Computerized |
| Product Specification | Tpipe Dia. 20-110mm |
| Model nr. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Voorwaarde | nieuw |
| Specificatie | 110 tot en met 2200 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| After-sales Service | Technical Service with Free,Training The Workers |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Computerized | Computerized |
| Raw Material | PE |
| Automation | Automatic |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |