| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Typen platen die kunnen worden geproduceerd | PE |
| Dikte van de mouw | 0,1-30 mm |
| Materiaal | HDPE |
|---|---|
| Verbinding | verwarming |
| voor Pipe Range | 200-2200 mm |
| Gebruik | Vooraf geïsoleerde pijpleidingverbindingen |
| Toepassingen | HDPE Pipeline Joint Sluiting |
| Toepassing | Hole wand spiraalbuisverbinding |
|---|---|
| Type verbinding | Elektro fusielassen |
| MFR/ (190°,5kg) g/10min | 0.4 〜1 |
| Vicat-verzachtingspunt/I | > 110 |
| Verlenging bij breuk/% | -35° C> 100 |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Op maat | Op maat |
| Structuur | horizontaal |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 200 vaste jaren |
| Plaats van herkomst | China |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Materiaal | HDPE/PP |
|---|---|
| Specificatie | SGS |
| Lichtgewicht | Gemakkelijk mee te nemen |
| Stroom | 380V/220V 50Hz |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |