| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Type | 3LPE coatinglijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Materialen voor productie | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Verwerkingscapaciteit | ≥250m²/u |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| geïnstalleerde capaciteit | Ongeveer 530 kW |
|---|---|
| Voeding | 3-zins, 380V 50Hz |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | EXPORTVERPAKKING |
| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| After-sales service verleend | Installatie, inbedrijfstelling en training op locatie, technische videoondersteuning, online onderst |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Coating | Poedercoating, extrusiecoating |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
|---|---|
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |