| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Coatingtype | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Bereik van buisdiameter | Φ219-Φ1420 mm |
| Totaal vermogen | 900 kW |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar, |
| Sollicitatie | Pijp, Energievoorzieningspijp, Meubilair, Decoratief, Hoofdzakelijk gebruikt in decoratie |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Pijplengte | 1-3 m |
| Bedrijfsmodus | Automatisch/handmatig |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Certificering | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Certificering | ISO9001:2008, QS |
| Specificatie | 300-4200 mm |
|---|---|
| Dikte van de coating | 150-800um |
| Certificering | CE, ISO |
| Verpakkingen | Poedercoating |
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |
| Verpakking Details | standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 30 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |