| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Snelheid | 1-6 meter/min |
| Substraat | Staal |
| Stroom | 3 Fase 400V 60Hz |
| Specificatie | 57-3000 mm |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 30 SETS/Year |
| Plaats van herkomst | China |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| type | Coatingproductielijn |
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | staal |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| type | Coatingproductielijn |
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | staal |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | staal |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | staal |