| Capaciteit | 250-1350 kg/u |
|---|---|
| Geïnstalleerde stroom | 160 kW-650 kW |
| Lengte | 25-45 mm |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 136g |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Pijpbereik | 20-160 mm |
| Ritme | Stroomproductielijn |
| Sollicitatie | PVC-, PE-, PP- en HDPE-buizen |
| Materiaal | PE, PP, PVC en meer |
|---|---|
| Specificatie | 2 mm tot 5 mm |
| Kleur | Zwart, wit, blauw, geel en meer |
| Producteneigenschap | Zuurvast |
| Maatwerk | Beschikbaar |