| Oppervlaktebehandeling | Chroom |
|---|---|
| Toepassing | Pijpleiding antikorrosiegewricht |
| Dikte | 2.0/2.5/3.5 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verbinding | Schommelingen |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Toepassing van de warmteverminderingsmantel 1 | PE holle spiraalwandpijp |
|---|---|
| Toepassing van de warmteverminderingshuls 2 | Versterkte golvende buizen van staal |
| Toepassing van warmteverminderingshuls 3 | 3lpe Pipeline Joint Closure (sluiting van de pijpleiding) |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| type | Bladextruder |
|---|---|
| producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Elektrische stroom | Airconditioning |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| HS-code | 847710900 |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |