| Capaciteit | 1000-2000 meter per dag |
|---|---|
| Verminderingsbereik | 159mm |
| Beschermingslagen | 3 lagen (FBE, lijm, PE) |
| Materiaal | Staal |
| Productiesnelheid | 3-12m/Min |
| Beschermingslagen | 3 lagen (FBE+Adhesive+Polyethyleen) |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Zelfklevend Materiaal | Epoxyhars |
| Productiecapaciteit | 1000-1500 meter per uur |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Diameter van de staaf | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Extrudermodel | Extruder met enkele schroef |
| Frequentie -omzetter | ABB |
| Productiecapaciteit | 20kg/h |
| HS-code | 8477209000 |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 weken |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 50 eenheden/Maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Verwerkt kunststof | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Type | Handextruder |
| HS-code | 8468800000 |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Specificatie | 570*500*160mm |
|---|---|
| Transportpakket | Alloy Box |
| Gewicht | 40,8 kg |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |