| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 weken |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 50 eenheden/Maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
|---|---|
| Levertijd | 2months |
| Betalingscondities | t/t |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Toepassing | handbediende lasser |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Lange | 400-500 mm |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur | Door orde |
|---|---|
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
| Type van de laskern | kunststof |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Pijpdiameterbereik | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| Extrudertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
| Materiaal | Staal |
| Productmodel | 3LPE-PP-3 |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Verwerkt kunststof | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Materiaal | PE, PP, PVC en meer |
|---|---|
| Specificatie | 2 mm tot 5 mm |
| Kleur | Zwart, wit, blauw, geel en meer |
| Producteneigenschap | Zuurvast |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Diameter van de voederrol | 120 mm |
|---|---|
| Maximale schroeftoerental | 4-40 r/min |
| Motorvermogen | 90 kW |
| Stroombron | Elektriciteit |
| Extrudertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |