| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
|---|---|
| Waterdicht | Waterdicht |
| Basismateriaal | PE |
| Lijm | EVA |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Toepassing | Productie van isolatiemateriaal |
|---|---|
| Kenmerken | hoog rendement, energie - besparing |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Spanning | Op maat |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
| Grondstof | Natuurrubber, synthetisch rubber, gerecycled rubber, enz. |
| Diameter van de voederrol | 145 mm |
| Motorvermogen | 132 kW |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
|---|---|
| Schroefdiameter | 90 mm |
| Breedtebereik | 100-1000 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |