| Coating Material | Polyethylene Powder |
|---|---|
| Pipe Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Draft Fan | Air rate 12K m³, power 11Kw |
| Color | Blue |
| Operation Mode | Automatic |
| Usage | Making 3lpe Coating Pipe |
|---|---|
| Pipe End Shape | Bevel, Square, Round |
| Extruder | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Anticorrosion | Interne & Externe |
| Omstandigheid | Inrichting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Type verwerking | Extrusie |
|---|---|
| Breedte van het blad | 1000-2000 mm |
| Stroombron | Elektriciteit |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Schroefdiameter | 90 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V/50HZ of op maat |
| Type | uitdrijvingslijn |
| Stroomvoorziening | Op maat |
| Grondstoffen | Rubber |
| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Kunststof verwerkt | PE |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |