| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Enkele laag |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Type | HDPE en PE |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Diameter van de voederrol | 120 mm |
|---|---|
| Maximale schroeftoerental | 4-40 r/min |
| Motorvermogen | 90 kW |
| Stroombron | Elektriciteit |
| Extrudertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Materiaal | HDPE & PE |
|---|---|
| Extrudertype | T-matrijs (platte matrijs) |
| Capaciteit | 150 - 500 kg/u |
| Stroom | 380V / 3 fasen / 50Hz |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Toepassing | Productie van isolatiemateriaal |
|---|---|
| Kenmerken | hoog rendement, energie - besparing |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Levertijd | 8 werkdagen |