| Anticorrosion | Internal &External |
|---|---|
| Coating Layers | 3 layers |
| Total Length | 80m |
| Connection Type | Welding |
| Pipe Surface Preparation | Shot Blasting |
| Pijpdiameterbereik | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| De waaier van de deklaagdikte | 1.5mm4.5mm |
| Totale lengte | 80m |
| Toepassing | Olie en Aardgasleiding |
| Productiesnelheid | 2-12 m/min |
| Coating | poedercoating |
|---|---|
| Substraat | Staal |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Coatingtype | Intern, extern |
| Verbruiken | Drongen en anticorrosie |
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Certificering | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
|---|---|
| Elektrische stroom | Airconditioning |
| Hoofdmotor | Duitse Metabo |
| Spanning | 220V-230V |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| productregelen | PE-uitdrukkingsleiding voor isolatiejassen, PE-PP-uitdrukkingsleiding voor platen, PE-holle spiraalb |
|---|---|
| Naam van het product | De productielijn voor het extruderen van polyethyleenbuizen met behulp van vacuümsizingmethode |
| Onderzoekspartners | Tsinghua Universiteit, Beijing University of Chemical Technology, South China University of Technolo |
| Installeerd vermogen | 630KW |
| Onderdelen van uitrusting voor extrusie | Eenvoudige schroef extruder, Matrijskop, Vacuümvormende tank, Afhaalmachine, Stofvrije snijmachine, |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |