| Oppervlaktebehandeling | Chroom |
|---|---|
| Toepassing | Pijpleiding antikorrosiegewricht |
| Dikte | 2.0/2.5/3.5 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verbinding | Schommelingen |
| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Kleur van het product | Op maat |
|---|---|
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productsoort | uitdrijvingslijn |
| Productlengte | Op maat |
| Productkenmerken | Hoge slagsterkte, chemische weerstand, UV-weerstand, weerstand |
| Specificatie | 2,5 mm tot 4 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 5 ton/dag |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Hs-code | 39169090 |
| Betalingscondities | Western Union, T/T, D/P |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Dikte van de coating | 1.8 mm - 5.0 mm |
|---|---|
| Coating materialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Productsoort | Pijpproductielijn |
| Totaal vermogen | 200 kW |
| Productiesnelheid | 8 - 12 m/min |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |