| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Toepassing | handbediende lasser |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Lange | 400-500 mm |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, gemakkelijke bediening, weinig onderhoud |
| Pijpdiameter | DN50-1200 mm |
| Besturingssysteem | Touchscreen |
| Type verwerking | Extrusie |
|---|---|
| Breedte van het blad | 1000-2000 mm |
| Stroombron | Elektriciteit |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Sollicitatie | Bijbehorende onderdelen van stalen buizen |
|---|---|
| KARAKTER | Anti-corrosie |
| kleur | Zwart |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Maximale breedte | 1000 mm |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Sollicitatie | Verbinding van metalen versterkte spiraalgolfbuizen |
| Materiaal van elektrofusieband | PE en metaalnet |
| Plaatdikte | 0.1mm30mm |
| Verpakking Details | plastic film en houten geval |
| Kleur van het product | Op maat |
|---|---|
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productsoort | uitdrijvingslijn |
| Productlengte | Op maat |
| Productkenmerken | Hoge slagsterkte, chemische weerstand, UV-weerstand, weerstand |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220V 50HZ |