| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisering |
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| Specificatie | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 100 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Productielijn voor plastic spiraalbuizen (diameter 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Gebruik | voor de afvoer van afvalwater |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Snijder | Automatisch |
|---|---|
| Type | eenwand/dubbelwand |
| Voordeel | Hoge snelheid, hoge prestaties |
| Sleutelwoord | Hoge snelheid |
| Buismateriaal | PP/PE/PVC |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Reeks | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |