| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 weken |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 50 eenheden/Maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Verwerkt kunststof | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Specificatie | 570*500*160mm |
|---|---|
| Transportpakket | Alloy Box |
| Gewicht | 40,8 kg |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Levertijd | 60 dagen |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50 eenheden/maand |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Type | Handextruder |
| HS-code | 8468800000 |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur van het product | Op maat |
|---|---|
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productsoort | uitdrijvingslijn |
| Productlengte | Op maat |
| Productkenmerken | Hoge slagsterkte, chemische weerstand, UV-weerstand, weerstand |