| Material | Plastic |
|---|---|
| Application | Pipeline Joint Closure |
| Connection | Welding |
| Application Area | Directly Buried Pre-Insulated Pipe |
| Verpakking Details | plastic film en houten geval |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
|---|---|
| Grondstof | Polyethyleen (PE) |
| Functie | corrosiewerende banden |
| Productlijn | Machine voor het maken van koud aangebrachte corrosiewerende tape |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
|---|---|
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
| Productsoort | PE Raad |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type van de laskern | kunststof |
|---|---|
| Specificaties | 10-20 Kilogram / Rol |
| Staafdia. | 3,5mm-4mm |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Productmateriaal | HDPE |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Type | Pijpextruder |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Type | Handextruder |
| HS-code | 8468800000 |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |