| corrosiegraad | 0,01-0,1 |
|---|---|
| Kleur | Elk |
| Kracht | 70N |
| Dikte | 0,8-3,0 mm |
| Temperatuur | 50 - 120 C |
| Materiaal | HDPE & PE |
|---|---|
| corrosiegraad | 0.01-0.1 |
| Peeling kracht | 70N |
| Lagen | Basis en zelfklevend |
| Dikte | 0.8 - 3,0 mm |
| Extrudervermogen | 1100w |
|---|---|
| Snelheid van de laselektrode | Diameter 3,0 mm - 4,0 mm |
| Stijl | Draagbaar |
| Controle | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Gewoonlijk | Handen lassen |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |