| Kalibratie | Vacuüm |
|---|---|
| Pijpbereik | 20 tot 200 mm |
| Sollicitatie | stadsgasleiding, watertoevoerleiding |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Pijpbereik | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Extruder-stijl | SJ90×30, SJ100×33 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
|---|---|
| controlesysteem | Siemens |
| Materiaaltype | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Voedingsmodus | Automatische vaccinvoeding |
| Productnaam | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Gastoevoerleiding |
| Lengte | 36m, 52m, 72m |
| Diameter | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Gastoevoerleiding |
| Lengte | 36m, 52m, 72m |
| Diameter | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Toepassing | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Automatisering | Automatisch |
| Informatisering | Geautomatiseerde |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Gastoevoerleiding |
| Lengte | 36m, 52m, 72m |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Pijpdiameter | PE |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Vacuüm- en waterbespuiting | Planetarisch Knipsel |
| Garantie | 12 maanden |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| PLC's | SIEMENS |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |