| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | PE-extrusie |
| Dikte van epoxypoeder | Meer dan 170 um |
| Buighoek | 15-90 graden |
| Bestaat uit | Eerste FBE -coating, middelste lijm, buitenste PE -laag |