| Productsoort | PE Raad |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Materiaal voor de productie | polyethyleen |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50 eenheden/maand |
| Diameter van stalen buis | 426, 630, 720, 820,1000,1200 mm |
|---|---|
| Bestaat uit | Eerste FBE -coating, middelste lijm, buitenste PE -laag |
| Type | Coating productielijn |
| Sollicitatie | Vloeistoftransmissiepijpleiding buigt |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Model-NR. | 3pe |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Type | Coatingproductielijn |
| Substraat | Staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Bordlagen | Enkele laag |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Type | HDPE en PE |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Kunststof verwerkt | PE |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| type | Bladextruder |
|---|---|
| producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |