| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Gewoonlijk | Handen lassen |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
|---|---|
| Productsoort | PE Raad |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Sollicitatie | Verbinding van metalen versterkte spiraalgolfbuizen |
| Materiaal van elektrofusieband | PE en metaalnet |
| Plaatdikte | 0.1mm30mm |
| Verpakking Details | plastic film en houten geval |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Toepassing | Plaat / karton extrusie |
|---|---|
| Dikte van de plaat | 0.22mm |
| Certificering van producten | ISO9001 |
| Productkleur | aangepast |
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productlengte | aangepast |
|---|---|
| Koelmethode | Lucht/waterkoeling |
| Capaciteit | 100 kg/h - 1000 kg/h |
| Materiaal | PE/PP |
| Extruder | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Transportpakket | Mandrel en karton |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Specificatie | Diameter van 2,5 mm tot 4,0 mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Kleur | Wit, zwart en speciaal gemaakt |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
|---|---|
| Grondstof | Polyethyleen (PE) |
| Functie | corrosiewerende banden |
| Productlijn | Machine voor het maken van koud aangebrachte corrosiewerende tape |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |