| Type van de laskern | kunststof |
|---|---|
| Specificaties | 10-20 Kilogram / Rol |
| Staafdia. | 3,5mm-4mm |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Pijpdiameterbereik | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| Extrudertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
| Materiaal | Staal |
| Productmodel | 3LPE-PP-3 |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
|---|---|
| Gebruikt Materiaal | FBE-poeder, bindmiddel, polyethyleen |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Beschermingslagen | 3 lagen (FBE+Adhesive+Polyethyleen) |
| Pijpdiameter | Φ219-Φ1420 mm |
| Beschermingslagen | 3 lagen (FBE+Adhesive+Polyethyleen) |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Zelfklevend Materiaal | Epoxyhars |
| Productiecapaciteit | 1000-1500 meter per uur |
| Productkleur | aangepast |
|---|---|
| Breedte van het blad | 1000-2000 mm |
| Certificering van producten | ISO9001 |
| Snijmethode | Snijwerk op rollen |
| Materiaal | PE, PP |
| Type van de laskern | kunststof |
|---|---|
| Type van lasstaaf van roestvrij staal | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Lassenmacht | Airconditioning |
| Staafdia. | 3,5mm-4mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Toepassing | Plaat / karton extrusie |
|---|---|
| Dikte van de plaat | 0.22mm |
| Certificering van producten | ISO9001 |
| Productkleur | aangepast |
| Materiaal van het product | PE PP |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Betalingscondities | t/t |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |