| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| HS-code | 847710900 |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Materiaal | HDPE & PE |
|---|---|
| Extrudertype | T-matrijs (platte matrijs) |
| Capaciteit | 150 - 500 kg/u |
| Stroom | 380V / 3 fasen / 50Hz |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 weken |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 50 eenheden/Maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
|---|---|
| Productsoort | PE Raad |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Automatisering | Automatisch |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | PE-extrusie |
| Dikte van epoxypoeder | Meer dan 170 um |
| Buighoek | 15-90 graden |
| Bestaat uit | Eerste FBE -coating, middelste lijm, buitenste PE -laag |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
|---|---|
| Gebruikt Materiaal | FBE-poeder, bindmiddel, polyethyleen |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Beschermingslagen | 3 lagen (FBE+Adhesive+Polyethyleen) |
| Pijpdiameter | Φ219-Φ1420 mm |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |